Zdjęcie. Mężczyzna o jasnej grzywce i ciemnej brodzie w niebieskiej kamizelce mówi do mikrofonu. Na podeście galerii Winda stoją jeszcze dwaj starsi mężczyźni, a przed nimi mikrofony na statywach. W tle duże pionowe obrazy, pod którymi umieszczono duży niebieski napis Edward Dwurnik.

Wystawa "Kolory życia": wernisaż

Czytaj
Zdjęcie. Mężczyzna i kobieta stoją na scenie na wprost siebie. Mężczyzna obiema dłońmi obejmuje prawą rękę kobiety wyciągniętą w jego kierunku. Mężczyzna pochyla się nad dłonią kobiety, jakby zakładał jej pierścionek. Obok stoi brunetka w czarnym garniturze. Przygląda się temu, co robi ta dwójka.

"Prawdy młodości - sposoby widzenia własnej osoby" (fotorelacja)

Czytaj
Zdjęcie. Dwaj mężczyźni rozmawiają ze sobą. Jeden ma wąsy i miodowy kontusz. Drugi - granatową marynarkę i czerwoną kamizelkę pod spodem.

"Zemsta": zdjęcia ze spektaklu

Czytaj
Zdjęcie. Zespół Tęgie Chłopy podczas koncertu na Dużej SCenie KCK.

Tęgie Chłopy: zdjęcia

Czytaj
Zdjęcie. Szczupła blondynka wręcza torbę prezentową starszemu mężczyźnie w białej koszuli i słomkowym kapeluszu z rondem na głowie.

Etnotygiel: nagrody rozdane

Czytaj
Zdjęcie. Trzy kobiety w haftowanych w kwiaty gorsetach, białych bluzkach i czerwonych koralach na szyi stoją w rzędzie. Wszystkie trzymają się pod boki.

Etnotygiel: przegląd

Czytaj
Zdjęcie. Mężczyzna o króciutkich jasnych włosach w białej podkoszulce i czarnej marynarce śpiewa do mikrofonu. Ma duże bicepsy i umięśnioną klatkę piersiową. To Sławomir Uniatowski.

Sławek Uniatowski: zdjęcia z koncertu

Czytaj
Zdjęcie. Szczupła artystka z wysokim, dużym kokiem z warkoczy śpiewa do mikrofonu. To Marika.

Podsłuchy 011: Marika

Czytaj
Zdjęcie. Szatynka o długich prostych włosach ubrana w biała podkoszulkę na ramiączkach i dżinsy odbiera kartki od mężczyzny z jasną pofalowaną grzywką siedzącego na widowni.

OFF FASHION: casting

Czytaj
Zdjęcie. Dwaj mężczyźni w garniturach siedzą przy stole. Łysiejący mężczyzna w okularach to wiceprezydent Bartłomiej Zapała. Obok szpakowaty, wyższy mężczyzna, to wicedyrektor wydziału kultury Grzegorz Sowiński.

Święto Kielc 2024

Czytaj

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.