Zdjęcie. Dlugowłosa młoda dziewczyna w bejsbolówce i koszuli w biało-czarny wzor śpiewa do mikrofonu. To Daria ze Śląska.

Podsłuchy 005: Daria ze Śląska (zdjęcia)

Czytaj
Zdjęcie. Mężczyzna brunet w włosami za ucho, wąsami i brodą trzyma do góry odniesioną statuetkę Nurtu. To zwycięzca tegorocznego festiwalu reżyser Daniel Stopa.

NURT 2023: gala finałowa

Czytaj
Zdjęcie. Mężczyzna w ciemnej czapce bejsbolówce z plastrem przyklejonym w poprzek nasady nosa patrzy w kierunku męćzyzny w białym podkoszulku. To Piotr Rogucki i Kuba Karaś.

Karaś & Rogucki: zdjęcia

Czytaj
Zdjęcie. Uśmiechnięta kobieta w kwiecistej sukience i berecie na głowie trzyma w dłoniach mikrofon. Patrzy w kierunku łysego mężczyzny w kozuli w czarne zygzaki. To Grażyna Łobaszewska patrzy na Stanisława Soykę.

Łobaszewska & Soyka: zdjęcia

Czytaj
Zdjęcie. Pięcioro ludzi siedzi przy stoliku na Malej Scenie KCK. To twófrcy filmowi podczas pokoazu festiwalu Nurt. W grupie są dwie panie (jedna to pracownica impresariatu Anita Michalczyk oraz trzej panowie.

Rozpoczęliśmy NURT

Czytaj
Zdjęcie. Girlandy kwiatów i liści, spomiędzy których wyłaniają się głowy tancerzy: panów w zielonych rogatywkach i pań z użymi opaskami przyozdobionymi kwiatami na głowach. To tancerze zespołu Mazowsze.

Mazowsze: fotorelacja

Czytaj
Zdjęcie. Szczupły mężczyzna w jasnej koszuli z wytatuowanymi przedramionami i dłońmi patrzy w kierunku kobiety. W dłoni trzyma mikrofon. To gość Salonu Kobiet Marcin Józefaciuk.

Salon kobiet: Marcin Józefaciuk

Czytaj
Zdjęcie. Plakat festiwalu NURT stojący na sztaludze. W tle stół przy którym siedzą uczestnicy konferencji prasowej dotyczącej festiwalu.

29. Festiwal Form Dokumentalnych NURT

Czytaj
Grafika. Plakat Salonu Kobiet. w centralnej części duże zdjęcie uśmiechniętego krótko obciętego szczupłego mężczyzny z tatuażami na szyi i dłoni. To Gość spotkania Marcin Józefaciuk. Na dole napis 19 listopada 2023, godz. 17. Galeria Sztuki Współczesnej Winda, Kieleckie Centrum Kultury. Bilety 20 zł.

Marcin Józefaciuk w Salonie Kobiet

Czytaj
Zdjęcie. Mężczyzna brodą w okularach we fraku śpiewa do mikrofonu. To Grzegorz Szostak. W tle akompaniatorka Danuta Antoszewska przy fortepianie.

Grzegorz Szostak: Święto(krzyskie) Pienia

Czytaj