Dostępna galeria

Czytaj
Zdjęcie. Dziewczynki siedzą w rzędzie. Każda ma przed sobą zestaw spiętych białych kartek. To scenariusz musicali M.O.C.

Ferie z musicalem w KCK. Robimy spektakl!

Czytaj
Zdjęcie. Czworo dzieci pochyla się nad duża kartką, na której widać ogormną tabelę. Jedna dziewczynka pisze coś na niej czarnym mazakiem.

Półmetek ferii w KCK

Czytaj
Zdjęcie. Dwójka ludzi siedzi za dużym stołem. To dyrektor KCK Agata Klimczak-Kołakowska w pomarańczowej koszuli. Kobieta uśmiecha się. Obok mężczyzna jasną grzywką i ciemną brodą i wąsami wicedyrektor Artur Wijata. Na stole plakaty, ulotki oraz mikrofony stacji radiowych i telewizyjnych.

Konferencja prasowa

Czytaj
Zdjęcie. Ruda kobieta w czarnej bluzce patrzy przed siebie ze skupionym wyrazem twarzy. To Paulina Holtz, gościni Salonu Kobiet.

Salon kobiet: Paulina Holtz

Czytaj
Zdjęcie. Uśmiechnięta kobieta o włosach poniżej ramion w różowej bluzce mówi do mikrofonu. Uśmiecha się. To Paulina Holtz.

Paulina Holtz - wernisaż wystawy fotografii

Czytaj
Zdjęcie. Widownia pokazu Światełko do Nieba podczas finału WOŚP. Ludzie wyciągają ręce do góry w kierunku zielonego światła laserowego.

Finał WOŚP

Czytaj
Zdjęcie. Mężczyzna klęczy przed kobietą. Ta obejmuje go za szyję.

Teatr Pegaz: Premiera "Nadzieja..."

Czytaj
Zdjęcie. Koncert Podsłuchy. Patrick the Pan stoi z zamkniętymi oczami przed mikrofonem na statywie.

Patrick The Pan - Podsłuchy 007

Czytaj
Zdjęcie. Młody mężczyzna z grzywką zaczesaną na bok i krótką brodą ubrany w koszulę w niebiesko-białą drobną kratę mówi do mikrofonu. Patrzy w kierunku siedzącej obok niego kobiety. To Jakub Sieczko, lekarz pogotowia, bohater Salonu Kobiet.

Jakub Sieczko w Salonie Kobiet (zdjęcia)

Czytaj

Uwaga!

W piątek, 23 lutego, kasa KCK będzie czynna od godziny 18 do 20.