Grafika. Plakat wyprzedaży garażowej 2. Na niebieskim tle grafika: rudy karton z wystającymi przedmiotami: piłką, dzbankiem, lampką i łyżką. Na pudle napis zamknięty w owal: atrakcja dla dzieci: warsztaty ozdób etno: pająki. Po lewej stronie data: 22 czerwca, godz. 14-17, plac przed KCK. Zamów przestrzeń na stoisko: edukacja@kck.com.p lub tel. 888-412-356.

Za mały kask rowerowy, z którego wyrosła Twoja pociecha? Przeczytane książki, z którymi chcesz się rozstać? Domowe ozdoby, które już Ci się znudziły? Zabawki, drobiazgi, płyty czy torebki? Jeśli już nie są Ci niepotrzebne, a wiesz, że mogą spodobać się komuś innemu, przynieś je na wyprzedaż garażową.

Czekamy na wystawców, którzy myślą ekologicznie i zamiast wyrzucać na śmietnik, wolą przekazać je komuś innemu, a przy okazji zarobić parę złotych. Dla siebie i dla kotów, które znajdują się pod opieką Fundacji na Rzecz Zwierząt „Obok nas”. Stoiska są bezpłatne, prosimy jedynie o wrzucenie pieniędzy do puszki, która znajdować się będzie na stanowisku Fundacji. Można także przynieść karmę dla kotów. Cały dochód ze sprzedaży rzeczy wystawionych przez Fundację przeznaczony będzie na ich podopiecznych.

Ekologiczną akcję organizuje Kieleckie Centrum Kultury i Fundacja na Rzecz Zwierząt „Obok nas”. Na przygotowanych przez KCK stoiskach będzie można wystawić, sprzedać, wszystko to, co już nam jest niepotrzebne, ale sprawne, więc nadal może przydać się innym. Niewielkie ceny powinny skusić tych, którzy poszukują prawdziwych skarbów z przeszłości lub przedmiotów z duszą.

Poprzednia edycja cieszyła się sporym zainteresowaniem. Wystawcy już wtedy prosili o organizację kolejnych edycji. Dając przedmiotom drugie życie, ograniczamy produkcję śmieci.

Dodatkową atrakcją tej wyprzedaży będą warsztaty wykonywania etnoozdób: słomkowych pająków z papierowych słomek do napojów. Każde dziecko będzie mogło zabrać do domu wykonaną przez siebie geometryczną ozdobę

Rezerwacja stoisk:  pod tel. 888-412-356 lub przez e-mail: edukacja@kck.com.pl.

Partnerem wyprzedaży jest  Fundacja na Rzecz Zwierząt  „Obok nas”.

Druga edycja wyprzedaży garażowej pod Kieleckim Centrum Kultury już 22 czerwca w godz. 14-17.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.