Data publikacji: 28 VIII 2020

Od 01 września 2020r. uruchomiony zostanie płatny parking przy Kieleckim Centrum Kultury.

Dzierżawcą parkingu jest firma PPUH „DEJW” Łososina Górna 91, 34-600 Limanowa

Szczegółowe informacje dotyczące parkingu znajdują się w regulaminie (link poniżej).

Poniżej przedstawiamy INSTRUKCJĘ zakupu abonamentu:

  1. Zakup abonamentów komercyjnych ogólnodostępnych „O” po 110zł/mc oraz zniżkowych „P” (wg listy przekazanej przez KCK) po 90zł/mc będzie możliwy od 01.09.2020r. – zgodnie z treścią regulaminu poprzez portal.
  2. Po dokonaniu opłaty zgodnie z instrukcja na portalu, Kierowca otrzyma zwrotnie emailem potwierdzenie zakupu karty.
  3. Potwierdzenie przekazuje Kontrolerowi w budce parkingowej i otrzymuje w zamian kartę /nośnik elektroniczny/.
  4. Kolejne doładowania już raz nabytej karty (jednorazowy koszt nośnika 40zł) będzie można dokonywać samodzielnie w Automacie rozliczeniowym /PARKOMAT/ przy budce parkingowej. Kontroler nie przyjmuje żadnych opłat.

Podczas Gali Off Fashion w dniu 23.07.2022 r Na wyznaczonym obszarze ma miejsce realizacja audycji telewizyjnej o charakterze modowym, realizowana przez TVN S.A Osoba będąca widzem lub przechodząca przez ten obszar może zostać nagrana przez kamery rejestrujące audycję. Będąc widzem lub przechodząc przez ten obszar wyrażasz zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w audycji o charakterze modowym.

Zezwolenie to odnosi się do wielokrotnego (nieograniczonego ilościowo, czasowo i terytorialnie) korzystania z Twojego wizerunku (w tym w celach reklamowych i promocyjnych) w związku z audycją, na wszystkich znanych polach eksploatacji. W szczególności dotyczy to emisji i reemisji telewizyjnej, publicznych odtworzeń lub wyświetleń, wprowadzania do obrotu, rozpowszechniania w sieci multimedialnej i Internecie.