ScrollToTop

Teatr TeTaTeT: UMRZEĆ ZE ŚMIECHU

15
październik, 2021
Godz. 19:30

 

Teatr TeTaTeT

Potężna dawka dobrego humoru, nieoczekiwane zwroty akcji, błyskotliwe i pełne dowcipu dialogi, fantastyczna obsada to zagwarantuje Wam tylko Teatr TeTaTeT w najnowszej komedii Mirka Bielińskiego – Umrzeć ze śmiechu (Exit Laughing). 

To przezabawna sztuka, której głównym tematem jest przyjaźń czterech nietuzinkowych kobiet. Przyjaźń, której nawet śmierć nie jest w stanie zakończyć!

“Jeśli przez ostatnie trzydzieści lat życia, największą przyjemnością czterech pań, była cotygodniowa, wieczorna gra w karty, fakt śmierci jednej z nich może być katastrofą. Jednak nie dla CONNIE, MILLIE i LENY. Te trzy damy z Południa, postanawiają urządzić “pożegnalny wieczór” swojej przyjaciółce MARY. “Wypożyczają” w sposób mało legalny prochy z domu pogrzebowego i rozpoczyna się impreza, po której nic już nie będzie takie samo.” 

 

Reżyseria: Mirosław Bieliński 

Obsada: 

Connie: Teresa Bielińska 

Millie: Ewa Pająk 

Lena: Małgorzata Oracz 

Rachel: Magdalena Daniel / Wiktoria Kulaszewska 

Bobby Grayson: Paweł Janyst / Adrian Wajda 

 

czas trwania: 70 minut (bez przerwy) 

Spektakl dla widzów od lat 16!

 

Powrót

Zobacz wszystkie

Najbliższe wydarzenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.

Certyfikat