Data publikacji: 15 VI 2022
Grafika. Plakat Lata w Teatrze. Plakat podzielony na dwie części w poziomie. Górna jest czarna, dolna pomarańczowa. Na czarnej napis: Kieleckie Centrum Kultury zaprasza na bezpłatne półkolonie Raz, Dwa, Trzy, wygrywamy my. Na pomarańczowym kolorze duże logo Lata w teatrze. Obok czarne daty: 4-17 lipca, poniedziałek-sobota, godz. 9-15. W centralnej części grafiki wizerunek śmiesznego człowieczka w kąpielowych majtkach i bejsbolówce na głowie. Człowieczek ma w pasie założone dmuchane koło w biało-pomarańczowe paski. Ręce i głowę ma przyczepione do sznurków, jakby był marionetką.

Już mamy listę dzieci, które zakwalifikowały się na nasze półkolonie „Lato w teatrze” pod hasłem „Raz, dwa, trzy wygrywamy my!”.  Oto one:

 1. Pola Bera
 2. Natalia Bilska
 3. Antoni Borawski
 4. Maja Cugowska
 5. Dominika Daniszewska
 6. Laura Galiasz
 7. Amelia Jarosz
 8. Marysia Kaniewska
 9. Przemek Kozłowski
 10. Zuzia Kozubska
 11. Karolina Relidzyńska
 12. Wojtek Różański
 13. Tosia Różycka
 14. Basia Ślusarz
 15. Pola Wamej
 16. Zofia Zarzeczny

Lista rezerwowa:

 1. Pola  Loranty
 2. Krzysztof Kozłowski
 3. Mikołaj Żebrowski
 4. Leon Szczukiewicz
 5. Basia Goraj
 6. Liliana Picheta
 7. Lena Ptak
 8. Franek Raczyński

Do naszej szesnastki dołączy wkrótce grupa ośmiorga  dzieci z Ukrainy, które rekrutuje dla nas Stowarzyszenie Integracja Europa-Wschód.

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny rodziców dzieci z podstawowej szesnastki. Warunkiem uczestnictwa w półkoloniach jest dostarczenie oryginałów zgód i podpisanych regulaminów, jak również uzupełnienie karty uczestnika półkolonii. Można się po nie zgłaszać od poniedziałku, 20 czerwca do pokoju 43 Kieleckiego Centrum Kultury. W sprawie pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy: edukacja@kck.com.pl  lub paulina.picheta@kck.com.pl lub telefoniczny tel,. 888-412-356 (Agnieszka Kozłowska-Piasta) lub 41-36-76-711, wewn. 245. Karty powinny wrócić do nas wypełnione (choć można to także zrobić u nas na miejscu) do 24 czerwca.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.