Mocne uderzenie na Letniej Scenie KCK. W sobotę, 1 lipca o godz. 20, zagrają dla was Die Parazeit i 100Stopni. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

100Stopni – czterech doświadczonych muzyków: Jakub Bartoszewski – gitara i wokal (zespół Armia, Filharmonia Świętokrzyska), druga gitara Dominik Figiel (ex Fonovel), bas Tomasz Sarnecki (ex Rhema), Perkusja Paweł Piłat (ex Rhema). Klimaty muzyczne, w jakich porusza się zespół to crossover takich gatunków jak rock, nu metal, hard core, grunge, alternative. Swoje teksty i szeroko rozumiane przesłanie 100Stopni opiera na chrześcijańskiej interpretacji otaczającej nas rzeczywistości.

Die Parazeit – trzyosobowy zespół prezentujący świeże spojrzenie na muzykę alternatywną. Ściana surowych, punkowych gitar, potężne awangardowe bębny i mocny, hardcorowy bas spotyka się z new wave’owymi melodyjnymi kompozycjami. Jest to mieszanka muzycznych sprzeczności, które łączą się w zaskakujący sposób na scenie, wytwarzając niepowtarzalną energię, w której nie ma miejsca na kompromisy. Muzycy są z różnych miejsc Polski i czerpią inspiracje od różnych wykonawców, lecz starają się w tworzeniu przede wszystkim być sobą, bo połączyła ich właśnie wizja przywrócenia autentyczności w muzycznym świecie.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.