Wstęp

Wygodne leżaki, profesjonalny dmuchany ekran, na którym wszystko widać doskonale, nawet gdy jeszcze nie jest całkiem ciemno. Na świetne kino w plenerze zaprasza w czerwcowe i lipcowe weekendy Kieleckie Centrum Kultury.

Projekt jest realizowany z Budżetu Obywatelskiego.

Zapraszamy na filmy familijne, które prezentujemy na kieleckich osiedlach. Pokazom towarzyszą zabawy dla dzieci. Spotykamy się zawsze o godz. 17. Są bańki mydlane, malowanie tatuaży i buziek, zabawy, duże zabawki i klocki, balony, a nawet piniata. Wszystko to, co kochają dzieci. W nagrodę rozdajemy wejściówki do bawialni „Raj Urwisa” na ul. Okrzei. A na deser – film. Wszystko bezpłatnie!

Kino Letnie na Osiedlach i Kino Letnie w Centrum „Przyjazne Kielce” ma już swoich fanów. Zapraszamy tych, którzy kochają kino i dobrą zabawę.

Wstęp bezpłatny!

Opis filmu

Gatunek: Familijny / Przygodowy
Premiera: 31 maja 2019 (Polska premiera kinowa)

Opowieść o przygodach Moniki i Dawida. Dzięki tajemniczemu Skoczkowi czasu poznają magiczny świat, w którym żyją pożeracze dni tygodnia i wiele innych niezwykłych postaci. Muszą dowiedzieć się jak cofnąć czas i co zrobić, aby uciec przed wiedźmą, która wykrada wspomnienia.

(źródło: filmweb.pl)

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.