Opis

Ma nieprawdopodobną barwę głosu, muzykalność i wyczucie swingu. W duszy gra jej jazz. Na estradach występuje już pół wieku, a swój jubileusz obchodziła w lipcu na scenie Ladies Jazz Festiwalu w Gdyni. Ewa Bem w lutym wystąpi na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Do koncertowania wróciła po 4 latach przerwy i zrobiła to w świetnej formie, wydając album „Live”, nagranie występu z Sali Koncertowej Polskiego Radia we Wrocławiu z 2015 roku, ostatniego przed przerwą artystyczną. Ten album to także zapowiedź tego, co usłyszymy na koncercie w Kielcach.

Będą to największe przeboje wokalistki, m.in. „Moje serce to jest muzyk”, „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”, „ Podaruj mi trochę słońca”, czy „Gram o wszystko”, ale także przeboje z repertuaru m.in. Marka Grechuty, Skaldów czy Wojciecha Młynarskiego.. Album promuje nowa aranżacja piosenki „Wyrzeźbiłem Twoją twarz w powietrzu”. Skomponowany przez Andrzeja Dudusia utwór do słów Agnieszki Osieckiej śpiewał…  Daniel Olbrychski do Elżbiety Czyżewskiej  z filmie “Małżeństwo z rozsądku”.

Zespół

Artystce towarzyszyć będą: Andrzej Jagodziński (piano), Robert Majewski (trąbka), Adam Cegielski (bass) oraz Czesław „Mały” Bartkowski (perkusja)

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.