Data publikacji: 28 I 2024
Zdjęcie. Widownia pokazu Światełko do Nieba podczas finału WOŚP. Ludzie wyciągają ręce do góry w kierunku zielonego światła laserowego.

Gorące serca, choć na dworze mróz, zagrły już po raz 32. Główna scena tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stała przez Kieleckim Centrum Kultury. 29 stycznia na widzów czekały koncerty, występy, pokazy i oczywiście licytacje. Kielczanie nie zawiedli.

Na plenerowej scenie przed Kieleckim Centrum Kultury zaprezentowali się m.in.  wokaliści ze Studia Piosenki działającego w Młodzieżowym Domu Kultury oraz tego z Domu Kultury Zameczek. Swoje fit-umiejętności taneczne pokazała ekipa Zumba Dance działająca w Zameczku. Przed sceną zatańczyli tancerze Kieleckiego Teatru Tańca. Będą także soliści. W trzech utworach zaprezentował się dyrektorski duet:  Agata Klimczak-Kołakowska, dyrektor KCK i szefująca Domowi Kultury Zameczek Magdalena Nowaczek.

Wystąpili także instrumentaliści. Igor Wołowiec i Wiktoria Wolska wykonają trzy utwory na skrzypce. Wschodnie sztuki walki zaprezentują członkowie klubu karate Shiro. Gwiazdą wieczoru będzie wokalistka Katarzyna Lisowska, która zaprezentuje się razem z chórem Gospel. Sceną, występami i licytacjami dyrygować będzie Robert Choiński.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.