Komunikat

Koncert Mariusza Ostrowskiego „Gdzie Ty, tam Ja” zostaje przełożony na inny termin.
O nowej dacie koncertu poinformujemy do 20 stycznia.

Bilety zachowują ważność.

Opis

Największe hity Krzysztofa Krawczyka śpiewa Mariusz Ostrowski, pochodzący z Kielc polski aktor teatralny i filmowy, uczestnik 8. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, grający główną rolę – Krzysztofa Krawczyka w spektaklu „Chciałem być” w reż. Michała Siegoczyńskiego w Teatrze Powszechnym w Łodzi.

Fragment recenzji Dariusza Pawłowskiego – Dziennik Łódzki:

Niemal nieschodzący ze sceny, charyzmatyczny Mariusz Ostrowski stworzył pełną, oszałamiającą, absolutnie mistrzowską kreację, zarówno od strony aktorskiej, jak i – co w przypadku tego przedstawienia ma znaczenie niebagatelne – wokalnej. Aktor staje się na scenie Krzysztofem Krawczykiem, by za moment wyjść z roli lub się do niej zdystansować; gra konkretnego muzycznego idola, by jednocześnie ukazać uniwersalną postać w szponach szołbiznesu. Uwodzi publiczność, cieszy się graniem, równolegle w mgnieniu oka sprawiając, że wzruszenie, zachwyt, smutek czy zaniepokojenie podchodzą do gardła; łzy lub ciepłego uśmiechu powstrzymać się nie daje.

Ostrowski rozrywa ramy formy nałożone aktorom przez autora spektaklu, ale nie wbrew intencjom reżysera, tylko wzbogacając je o niepospolite pokłady indywidualności, szeroką gamę znaczeń i emocji. I jeszcze jak wspaniale, swobodnie, na różne sposoby śpiewa! – głosem swoim, bo przecież nie chodzi jedynie o Kraw/czyka naśladowanie, by co jakiś czas w tembr głosu piosenkarza idealnie trafić. To rola, z której emanują siła i wbijająca się w pamięć interpretacja, która gdyby zaistniała w ogólnopolskiej świadomości – na przykład poprzez kinowy ekran – stałaby się ikonicznym wizerunkiem Krzysztofa Krawczyka, wykreowanym nie przez Krzysztofa Krawczyka.

Mariuszowi Ostrowskiemu podczas koncertu towarzyszy kwartet muzyczny: piano, gitara, gitara basowa, perkusja.

Usłyszymy legendarne, niezapomniane przeboje:

Rysunek na szkle
Byle było tak…
Ostatni raz zatańczysz ze mną
Życia mała garść
To co dał nam świat
Pamiętam ciebie z tamtych lat
Jak minął dzień
Bez ciebie rok
Chciałem być

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.