Komunikat

Zapowiedź opadów dn. 10.09.2022r po raz kolejny burzy nam nasze plany. Pokaz filmowy, który mieliśmy zaprezentować naszym małym i większym kinomanom na osiedlu Barwinek zostaje odwołany.

Wstęp

Wygodne leżaki, profesjonalny dmuchany ekran, na którym wszystko widać doskonale, nawet gdy jeszcze nie jest całkiem ciemno. Na świetne kino w plenerze zaprasza w czerwcowe i lipcowe weekendy Kieleckie Centrum Kultury.

Projekt jest realizowany z Budżetu Obywatelskiego.

Zapraszamy na filmy familijne, które prezentujemy na kieleckich osiedlach. Pokazom towarzyszą zabawy dla dzieci. Spotykamy się zawsze o godz. 17. Są bańki mydlane, malowanie tatuaży i buziek, zabawy, duże zabawki i klocki, balony, a nawet piniata. Wszystko to, co kochają dzieci. W nagrodę rozdajemy wejściówki do bawialni „Raj Urwisa” na ul. Okrzei. A na deser – film. Wszystko bezpłatnie!

Filmy dla nieco starszych pokazujemy przed Kieleckim Centrum Kultur, zawsze o godz. 20:30.

Kino Letnie na Osiedlach i Kino Letnie w Centrum „Przyjazne Kielce” ma już swoich fanów. Zapraszamy tych, którzy kochają kino i dobrą zabawę.

Wstęp bezpłatny!

Lokalizacja

osiedle Barwinek
plac centralny między blokami 4 a 14

Opis filmu

Gatunek: Animacja / Familijny / Komedia obycz.
Premiera: 20 lutego 2009 (Światowa premiera kinowa)

Prosiaczek imieniem Wilbur zawiera przyjaźń z pajęczycą Charlottą. Ona i pozostałe zwierzęta chcą uchronić małego od śmierci.

(źródło: filmweb.pl)

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.