Grafika. Plakat koncertu. Na żółtym tle po lewej stronie zdjęcie połowy twarzy mężczyzny w średnim wieku. To Jacek Kawalec. Po prawej stronie - połowa sylwetki Joe Cockera. Na środku duże napisy: Jacek Kawalec śpiewa przeboje Joe Cockera. Poniżej czerwony pasek z napisem: Koncert odwołany.

Komunikat

Z przykrością informujemy, że zaplanowany na najbliższą niedzielę koncert Jacka Kawalca nie odbędzie się. Niebawem podamy nowy termin koncertu.

Opis

Jacek Kawalec z orkiestrą śpiewa przeboje Joe Cockera

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zapraszamy wszystkie kobiety i wszystkich mężczyzn do Kieleckiego Centrum Kultury!

Tego dnia usłyszymy największe przeboje legendarnego muzyka rockowego Joe Cockera, którego charakterystyczny, zachrypnięty głos jest rozpoznawany na całym świecie. Zaśpiewa je Jacek Kawalec – aktor teatralny, filmowy, dubbingowy, prezenter i wokalista, który z towarzyszeniem orkiestry stworzy niepowtarzalny klimat rockowo-popowego koncertu.

Będzie to niezwykła, muzyczna podróż poprzez twórczość legendarnego muzyka, znanego z takich hitów jak: You can leave your hat on, With a little help with my friends, Unchain my heart.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.