Grafika. Plakat koncertu. Na żółtym tle po lewej stronie pół twarzy krótkowłosego bruneta. Po prawej - pół twarzy starszego mężczyzny z brodą i wąsami. W centralnej części napis: zapraszamy na muzyczny wieczór z Kieleckim Centrum Kultury. Jacek Kawalec z okiestrą śpiewa przeboje Joe Cockera. 24 czerwca godz. 19. Rynek miejski.

Jacek Kawalec z orkiestrą śpiewa przeboje Joe Cockera

Z okazji zbliżającego się Święta Kielc zapraszamy na muzyczno-filmowy wieczór na kieleckim rynku!

Tego dnia usłyszymy największe przeboje legendarnego muzyka rockowego Joe Cockera, którego charakterystyczny, zachrypnięty głos jest rozpoznawany na całym świecie. Zaśpiewa je Jacek Kawalec – aktor teatralny, filmowy, dubbingowy, prezenter i wokalista, który z towarzyszeniem orkiestry stworzy niepowtarzalny klimat rockowo-popowego koncertu. Będzie to niezwykła, muzyczna podróż przez twórczość legendarnego muzyka, znanego z takich hitów jak: You can leave your hat on, With a little help with my friends, Unchain my heart.

Po koncercie zapraszamy na seans pod chmurką. O godzinie 21 rozpoczniemy projekcję filmu „A-HA” w rezyserii Thomasa Robsahma. Na oba wydarzenia wstęp wolny!

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.