Data publikacji: 25 X 2023
Zdjęcie. Joanna Szczepkowska stoi obok stołu. Na wysokości końca ość długiego stołu stoi panna młoda w długiej, tiulowej sukni, z welonem na głowie i w beżowej ciepłej narzutce. Prawą dłonią opiera się o uchwyt wiosła - rurkę opartą pionowo o ziemię Panna młoda puchyla głowę, Patrzy w kierunku sterty papierów leżących na podłodze.

Joanna Szczepkowska w swoim wyjątkowym spektaklu-wykładzie „ADHD i inne cudowne zjawiska – wykład nieprzewidywalny” o tym deficycie u osób dorosłych, migotaniu myśli i życiu we śnie na jawie zachwyciła kielecką publiczność.

Joanna Szczepkowska w spektaklu „ADHD i inne cudowne zjawiska – wykład nieprzewidywalny” przez ponad 1,5 godziny opowiadała o deficycie uwagi, radościach i problemach, jakie w codziennym życiu się z tym wiążą. Na scenie towarzyszyła jej Anna Maria Jarosik w roli Panny Młodej z… wiosłem i workiem śmieci.

U wybitnej aktorki zdiagnozowano ADHD, stąd pomysł, by zrobić taki spektakl. Ona sama uznaje jednak, że ten deficyt nie zawsze utrudnia życie. Czasami sprawia, że jest ono piękniejsze – – Gdyby ktoś zaproponował mi jakieś cudowne lekarstwo, które miałoby mnie wyleczyć, odmówiłabym jego przyjęcia. Tej dysfunkcji towarzyszy ogromna wyobraźnia, której za nic bym nie oddała – mówiła w Polskim Radiu niedługo po premierze.

Chcecie wiedzieć więcej o spektaklu? Zajrzyjcie tutaj.

Joanna Szczepkowska na Fb

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.