Grafika. Kabaret Hrabi Dzieciom bez wąsów. Na żółtym tle zdjęcia 4 osób. Trzech panów i jednej pani. Każdemu z nich dorysowano rysunkowe obrazki. Jeden mężczyzna ma długie czułki i kolorowe okulary, drugi - czapkę z daszkiem, trzeci spiczaste uszy i czarne, ostro zakończone brwi oraz dwa zęby jak wampir. Kobiecie dorysowano wąsy.

Przedsięwzięcie, na które kabaret Hrabi musiał znaleźć w sobie nieco więcej zasobów energii, niż zwykle. Materia rozśmieszania publiczności dorosłej jest znana kabaretowi od wielu lat. Ale rozbawić dzieci – to ogromne wyzwanie. Scenka, piosenka, konferansjer, wejście w interakcję z dziecięcym widzem… Udało się. Powstał program kabaretowy dla dzieci w wieku 6-12 lat i nieco starszych pewnie też. Rodzice mogą w nim także znaleźć coś dla siebie.

Skoro „Bez wąsów” – wąsy zatem nie pojawiają się. Spotkać za to można panią od wuefu, rodzinę Skoczków, Januszka który nie mył uszków, pana który usiadł na czekoladkach, chrapiącego tatę, tajemniczy sklep z głosami, dziewczynę która robi straszliwe błędy ortograficzne, chłopca który marzy o tym by być ślimakiem, oraz nauczyciela języka polskiego – pana Draculę.

Wznowienie wyjątkowego spektaklu kabaretu Hrabi z okazji Mikołajek 2021. Tylko jeden spektakl. 3 grudnia 2021 godz. 15. Sala Ziemi w Poznaniu!

Udział biorą: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.