Grafika. Plakat koncertu. Czarno-białe zdjęcie blondynki z otwartymi. Po lewej stronie różowe litery: Katarzyna Żak koncert. Po prawej białe litery: Młynarski - kocham cię życie. Na górze data: 7 marca godz. 19 Mała Scena KCK. Na dole informacje: bilety 75 zł i 85 zł.

Katarzyna Żak zaśpiewa m.in. „Kocham Cię życie”, „Nie ma jak u Mamy”, „Po co Babcię denerwować”, „Jesteśmy na wczasach”, „Piosenkę Starych Kochanków”, „Ogrzej mnie”, „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”. Koncert „Młynarski KOCHAM CIĘ ŻYCIE” jest cudowną podróżą po pięknych, znanych piosenkach Wojciecha Młynarskiego.

Sama Katarzyna Żak tak mówi o tym projekcie:

„Pierwsza ważna nagroda w życiu, to ponad 30 lat temu wyróżnienie na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w postaci warsztatów i rocznej opieki artystycznej Wojciecha Młynarskiego. Ta wspaniała i cenna dla mnie nagroda zaowocowała recitalem i później nagraniem płyty „Młynarski- jazz”. Po trzech dekadach pracy w zawodzie powracam do twórczości Mistrza Słowa, zmierzając się z innymi tekstami, innymi interpretacjami, innymi aranżacjami i hołdem jaki chcę złożyć tym koncertem Mojemu Nauczycielowi. W podziękowaniu za wszystko czego się od Niego nauczyłam…”

W koncercie Katarzynie Żak towarzyszą wspaniali muzycy. Cztery artystyczne osobowości. Swoim talentem, niezwykłą muzykalnością, śpiewem i humorem absolutnie wypełniają przestrzeń tworząc niezwykły artystyczny team!

Hadrian Filip Tabęcki – piano
Piotr Malicki – gitara
Bartłomiej Krauz – akordeon
Witold Cisło – gitara basowa

Katarzyna Żak – Oficjalny profil

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.