Usłyszymy największe hity muzyki filmowej w doskonałych aranżacjach.

Do filmu ZIEMIA OBIECANA Andrzeja Wajdy, muzykę z jego przepięknym walcem skomponował Wojciech Kilar. Muzycznym motywem w filmie Rosemary’s Baby” amerykańskiego horroru psychologicznego Romana Polańskiego jest „Kołysanka Rosemary”- skomponowana przez Krzysztofa Komedę pod oryginalnym tytułem ang. „Sleep Safe and Warm”. W filmowej wersji utwór wykonywany był przez Mię Farrow. Kompozycja była aranżowana wielokrotnie przez różnych muzyków. „Cinema Paradiso” – włoski film fabularny z 1988,przedstawia historię przyjaźni kinooperatora Alfredo i małego chłopca Toto, którego wprowadza w magiczny świat kina.

Muzyka najwyższych lotów, autorstwa – Ennio Morricone, włoskiego kompozytora, uważany za jednego z najwybitniejszych kompozytorów we współczesnym świecie. „Memory” – piosenka z musicalu KOTY – jest nostalgicznym wspomnieniem wspaniałej przeszłości i marzeniem o nowym życiu. Muzykę skomponował Andrew Lloyd Webber. Najbardziej znanymi artystami wykonującymi ww utwór są: Elaine Paige (historycznie pierwsza wykonawczyni tego utworu), Barbra Streisand, Barry Manilow, Céline Dion, z polskich artystek utwór ten wykonywała – Zdzisława Sośnicka.

„Can’t Help Falling In Love” to utwór Elvisa Presleya Po raz pierwszy pojawił się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Blue Hawaii”, w którym zagrał sam Presley. Później można go było usłyszeć w wielu innych filmach. „Moon Moon River” – utwór autorstwa H. Manciniego i J. Marcera, nagrany po raz pierwszy przez Audrey Hepburn w 1961 na potrzeby ścieżki dźwiękowej do filmu Śniadanie u Tiffany’go. GREK ZORBA – doskonały film, ze wspaniałą, niezapomniana kreacją Anthony’ego Quinna zdobył aż siedem nominacji do Oscara w tym dla Najlepszego Filmu, Reżysera i Aktora. Zaś muzyka do Grek Zorby przyniosła światową sławę kompozytorowi Mikisowi Theodorakisowi, nagrodzonego trzema Oscarami w 1964 roku. Grek Zorba – to filozofia na życie. NEW YORK, NEW YORK – piosenkę z filmu o tym samym tytule w reżyserii Martina Scorsese z 1977 roku, po raz pierwszy w oryginale wykonała Liza Minnelli. Jednak kompozycja „New York, New York” zyskała na popularności dopiero dzięki wykonaniu Franka Sinatry, który okazjonalnie śpiewał w duecie z Minnelli.

Wspaniałe, niezapomniane widowisko i niezwykli wykonawcy: Agnieszka Makówka, Ewelina Hańska, Krzysztof Marciniak, Jan Zakrzewski, soliści baletowi, orkiestra kameralna BOGNABAND. KONCERT DEDYKOWANY WSZYSTKIM MAMOM!

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.