Grafika warsztatów i pokazów filmowych Kultura po sąsiedzku. Poniżej wymienione zajęcia i daty: wtorki z grafiką, soboty z ceramiką, kino po ukraińsku. Warsztaty w języku polskim. Wstęp wolny.

Zapraszamy dzieci i młodzież z Ukrainy na cykl bezpłatnych warsztatów ceramicznych, graficznych i pokazów filmowych w języku ukraińskim.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc na warsztaty. W przypadku większej liczby chętnych pierwszeństwo mają osoby, które dokonały rezerwacji.
Informacja i rezerwacja: telefonicznie 788 858 878 oraz mailowo edukacja@kck.com.pl

Wtorki z grafiką – ABC grafiki warsztatowej i kreatywnej ilustracji dla dzieci i młodzieży. W planie m.in. linoryt, monotypia, rysunek tuszem. Każde zajęcia to nowy temat. Można dołączyć do dowolnego spotkania.

8, 15, 22, 29 listopada, godz. 18-19.30

Soboty z ceramiką i kinem

Każdy warsztat składa się z dwóch spotkań w odstępie dwóch tygodni. Na pierwszym uczestnicy kształtują mokrą glinę. Na drugim szkliwią wypalone na biskwit prace. Po tym następuje ostatni wypał, po którym prace gotowe są do odbioru w ustalonym terminie – około 7-10 dni po zakończeniu warsztatów. Warsztaty rozpoczynają się o godz. 10 i trwają ok. 1,5-2 godziny.

5 i 19 listopada – miseczki i patery

12 i 26 listopada – ozdoby i upominki mikołajowo-świąteczne

Po warsztatach, w każdą sobotę od godz. 12, zapraszamy na projekcje filmów w języku ukraińskim w Galerii „Winda”. Szczegółowy repertuar podany będzie na początku listopada.

Serdecznie zapraszamy!

Uwaga!

W piątek, 23 lutego, kasa KCK będzie czynna od godziny 18 do 20.