Grafika. W centralnej części Czterech starszych mężczyzn pokazujących dziwne miny na tle żółtego i czarnego szerokiego paska. Po lewej stronie zdjęcia logo KCK i herb Kielc. Poniżej napis: 16 kwietnia 2023 godz. 18. Duża Scena KCK. Po prawej stronie napis: 50-lecie spektaklu. Kwartet. Jan Frycz, Jan Peszek, Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski.

Kultowa historia czterech artystów poszukujących sensu życia, teatru i sztuki jako takiej.

„KWARTET”

Autor: Bogusław Schaeffer
Reżyseria: Mikołaj Grabowski

Obsada: Andrzej Grabowski, Jan Frycz, Jan Peszek, Mikołaj Grabowski

„Kwartet” Bogusława Schaeffera to inteligentny i dowcipny teatr w wyśmienitej obsadzie, gdzie bohaterowie usiłują odpowiedzieć na pytania fundamentalne. Ambitna próba znalezienia uniwersalnego i niepodważalnego ideału sztuki w miarę rozwoju spektaklu przemienia się w nieprzewidywalną grę z widzem, pełną żartów, przekomarzania i prowokacji, w trakcie której nikt nie może się czuć bezpieczny – ani aktorzy, ani publiczność odważnie włączana  do występu.

Na oczach widzów tekst wybitnego polskiego kompozytora i ledwie zarysowana sytuacja dramatyczna stają się pretekstem dla fascynujących improwizacji znakomitych aktorów, którzy zostawiają sobie duży margines na zabawę z publicznością, dzięki czemu każdy spektakl jest zupełnie inny od pozostałych!

Wybitne aktorstwo, atmosfera „półprywatności”, zmienność konwencji, zaskakujące widza niespodzianki – to wszystko składa się na oryginalne i dowcipne widowisko, które co wieczór zachwyca swoją niepowtarzalnością.

Zapraszamy zarówno miłośników teatru, jak i muzyki!

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.