Grafika. Plakat spektaklu "Lokator" Studia Pantomimy Praca w toku. Na biało niebieskim tle rysunek starej walizki, na której narysowano okna. Dzięki temu walizka przypomina blok lub kamienicę. Walizkę obejmują zielonkawe dłonie z ogromnymi pazurami. Po prawej stronie napis: "Lokator" 26 kwietnia godz. 18. Mała SCena KCK. Wstęp wolny.

Studio Pantomimy „Praca w toku”, działające przy Kieleckim Centrum Kultury pod wodzą aktorki Ewy Lubacz zaprasza na kolejną premierę. Spektakl „Lokator” zostanie pokazany po raz pierwszy 26 kwietnia o godz. 18 na Małej Scenie KCK. Wystąpią: młodzi mimowie, którzy już od 4 lat uczą się tego „milczącego” rzemiosła scenicznego.

A czego można się spodziewać? Tym razem, po obyczajowym „Miasteczku” (cały spektakl znajdziecie tutaj: LINK) , ekipa Pracy w Toku przygotowała mrożącą krew w żyłach opowieść. Horror z thrillerem, o jakim świat nie słyszał! Nikt  nas nie chciałby się znaleźć w skórze głównego bohatera.

Nowy lokator wprowadza się do dopiero wynajętego mieszkanka. Jest niewielkie, przytulne, idealne dla takiego samotnika jak on. Szybko okazuje się jednak, że w tym domu nie jest sam i wyraźnie przeszkadza dotychczasowym mieszkańcom kawalerki. Ci próbują go wykurzyć i całkiem nieźle im to idzie. Psikusy, bałagan, zagubione misie, przestawione walizki. Czy lokator ugnie się pod presją i ucieknie z krzykiem? A może bohaterowie z dwóch wymiarów znajdą płaszczyznę porozumienia?

Przekonajcie się sami. Autorką scenariusza  reżyserką spektaklu jest prowadząca grupę aktorka Ewa Lubacz. Wystąpią: Paulina Bilska, Marianna Furmańczyk, Agnieszka Kaniewska, Marysia Kaniewska, Maja Majcherczyk, Danylo Korniichuk i Mateusz Lipiński. Premiera spektaklu „Lokator” 26 kwietnia o godz. 18 na Małej Scenie KCK. Wstęp wolny.