Data publikacji: 01 III 2024
Zdjęcie. Kobieta o kasztanowych włosach w futrzanej narzutce i sukience we wzory etno siedzi przy pianinie. Mówi do mikrofonu. To aktorka Magdalena Kumorek.

Magdalena Kumorek gra na fortepianie i śpiewa. „Love Story czyli Story to Love” to wyjątkowy recital z największymi hitami muzycznymi z ostatniego stulecia. Nie zabrakło szlagieru Hanny Ordonówny, wyjątkowych tekstów Wojciecha Młynarskiego i Agnieszki Osieckiej i jeszcze bardziej magicznej muzyki Jerzego Wasowskiego. Były współczesne hity zespołów Hej, O.N.A., Wilki, Mikromusic, Perfekt. Usłyszeliśmy także nową wersję piosenek Natalii Przybysz i Maryli Rodowicz. Zebrane w całość stały się jednym wielkim portretem miłości na głos aktorki i fortepian. Ta muzyczno-wokalna piguła miłości to wielowymiarowy i wielobarwny patchwork o wielkiej delikatności, wyjątkowym humorze i pozytywnych emocjach.

Magdalena Kumorek jest znana m.in. z serialu „Przepis na miłość”, gdzie partnerował jej Borys Szyc. Ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień. W 2001 roku zdobyła II nagrodę na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz Nagrodę Publiczności. Jest także laureatką 1. miejsca w Konkursie Piosenek Agnieszki Osieckiej („Pamiętajmy o Osieckiej”), a także drugiego miejsca w Zamkowych Spotkaniach z Poezją Śpiewaną w Olsztynie oraz Grand Prix na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie.

Po ukończeniu szkoły teatralnej występowała m.in. na deskach Teatru na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, a także we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol oraz Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie. Wiele lat temu zakochała się w aktorskiej piosence. Recital „Love Story czyli Story to Love” jest tego dowodem. Warto się przekonać.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.