Grafika. Na cytrynowym tle czarno-białej zdjęcia śpiewajacych i występujących mężczyzn w pionowych, barwionych na fioletowo i musztardowo prostokątach i kwadratach. Na zdjęciach napis: Lubię wracać tam - nowe aranżacje polskiej piosenki.

Jedyny taki koncert w Polsce! To znane piosenki polskiej sceny muzycznej w nowych i absolutnie wyjątkowych aranżacjach! Znakomici Soliści znani z takich programów jak The Voice of Poland czy Szansa na Sukces, Zespół Wokalny, Orkiestra Sebastiana Sikory i do tego charyzmatyczny dyrygent: Sebastian Sikora! Ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście!
To koncert z całą feerią barw, przesycony pięknymi dźwiękami i cudownymi emocjami. Ogrom energii generowany na scenie trafia prosto w serca widzów, poruszając najczulsze struny.

Podczas koncertu usłyszą Państwo między innymi utwory:

– “Śpij kochanie, śpij” Kayah
– “Prawy do lewego” Kayah
– “Mój przyjacielu” Krzysztofa Krawczyka
– “Ostatni raz zatańczysz ze mną” Krzysztofa Krawczyka
– “Słodkiego miłego życia” Kombi
– “Bombonierka” Basi Stępniak-Wilk i Grzegorza Turnaua
– “Być kobietą” Alicji Majewskiej
– “Cykady na Cykladach” Maanamu
– “Lubię wracać tam gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego
– “Małgośka” Maryli Rodowicz
– “Naiwne pytania” Dżemu
– “Nic nie może przecież wiecznie trwać” Anny Jantar
– “Nie dokazuj” Marka Grechuty
– “Kocham Cię kochanie moje” Maanamu
– “Nic dwa razy się nie zdarza” Sanah
– “Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło
– “Babę zesłał Bóg” Renaty Przemyk

Dajcie się zabrać w podróż – sentymentalną, ale przede wszystkim emocjonalną. Wzruszającą. Pozwalającą na chwilę przenieść się w wielobarwny i piękny muzyczny świat! Przygotuj się na energetyczny występ utalentowanych artystów! Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!