Grafika. Plakat zajęć Mała Akademia Sztuk Pięknych Nabór 2023/2024. Na beżowym tle po lewej stronie rysunek dwójki dzieci trzymających na ramionach ogromną niebieską kredkę. Po prawej stronie napis: Bezpłatne zajęcia otwarte Grupa ogólnoplastyczna 12 września, godz. 15-16:30. Grupa ceramiczna 12 września, godz. 16:45-18:15. W dolnym prawym rogu białe napisy: informacje i zapisy 788 858 858 edukacja@kck.com.pl

Jeśli Wasze pociechy chętnie malują, szkicują lub lubią lepić z różnych materiałów i drzemią w nich pokłady twórczej energii, to zapraszamy je na zajęcia Małej Akademii Sztuk Pięknych w grupach ogólnoplastycznej i ceramicznej. Zajęcia adresowane są do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym i mają charakter kursu, który trwa od września 2023 do czerwca 2024. Spotkania odbywają się raz na tydzień i trwają 90 minut dla każdej z grup. W ramach płatności za zajęcia zapewnione są wszystkie materiały i narzędzia.

Grupa ogólnoplastyczna poznaje różne techniki malarskie, rysunkowe, graficzne, ceramiczne oraz mieszane, jak i podstawowe terminy związane twórczością plastyczną. Uczestnicy mają również kontakt z aktualnymi zjawiskami w sztuce i zwiedzają wystawy odbywające się w Galerii „Winda”. Koszt zajęć to 150 zł miesięcznie. Honorujemy Kielecką Kartę Dużej Rodziny.

Grupa ceramiczna poznaje różne sposoby formowania gliny, czyszczenia i przygotowania prac do wypału oraz szkliwienia i ozdabiania różnymi technikami podszkliwnymi. W praktyce uczestnicy przechodzą przez cały długotrwały proces ceramiczny. Koszt zajęć to 200 zł miesięcznie. Honorujemy Kielecką Kartę Dużej Rodziny.

Istnieje możliwość utworzenia grup dla dzieci w wieku 7-9 lat oraz powyżej 10 r.ż. – ostateczna ilość grup uzależniona jest od liczby zgłoszeń i wieku uczestników.

Chętnych zapraszamy na bezpłatne zajęcia otwarte 12 września, we wtorek:
– godz. 15.00 do 16.30 – grupa ogólnoplastyczna
– godz. 16.45 do 18.15 – grupa ceramiczna.

Zapisy na zajęcia pod numerem telefonu 788 858 878 oraz mailowo: edukacja@kck.com.pl

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.