Komunikat

Uwaga, uwaga. Dzisiejszy KONCERT ORKIESTRY GITAROWEJ oraz projekcję filmu „Mama i ja” z powodu niepewnej pogody przekładamy na inny termin. Mamy coś w zamian. O 17 zapraszamy na Salon Kobiet z Marią Peszek. Prowadzi Marzena Sobala. Bilety kosztują 20 zł. Zapraszamy na spotkanie z kobietą idącą bo pod prąd. Będzie się działo ?

Wstęp

Wygodne leżaki, profesjonalny dmuchany ekran, na którym wszystko widać doskonale, nawet gdy jeszcze nie jest całkiem ciemno. Na świetne kino w plenerze zaprasza w czerwcowe i lipcowe weekendy Kieleckie Centrum Kultury.

Projekt jest realizowany z Budżetu Obywatelskiego.

Zapraszamy na filmy familijne, które prezentujemy na kieleckich osiedlach. Pokazom towarzyszą zabawy dla dzieci. Spotykamy się zawsze o godz. 17. Są bańki mydlane, malowanie tatuaży i buziek, zabawy, duże zabawki i klocki, balony, a nawet piniata. Wszystko to, co kochają dzieci. W nagrodę rozdajemy wejściówki do bawialni „Raj Urwisa” na ul. Okrzei. A na deser – film. Wszystko bezpłatnie!

Filmy dla nieco starszych pokazujemy przed Kieleckim Centrum Kultur, zawsze o godz. 20:30.

Kino Letnie na Osiedlach i Kino Letnie w Centrum „Przyjazne Kielce” ma już swoich fanów. Zapraszamy tych, którzy kochają kino i dobrą zabawę.

Wstęp bezpłatny!

Opis filmu

Gatunek: Komedia
Premiera: 8 marca 2013 (Polska premiera kinowa)

Wynalazca i jego matka wyruszają w podróż, żeby sprzedać ostatni wynalazek.

(źródło: filmweb.pl)

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.