Grafika. Szczupły meżczyzna z długą grzywką zaczesaną do góry i delikatnym zarostem, ubrany w czarny golf patrzy w stronę obiektywu. Obok napisy: koncert Marcel Sabat, 10 marca 2022 godz. 19. Mała Scena KCK. Bilety w cenie 40 zł.

Komunikat

Niestety, ale mamy kolejną informację o zmianie terminu planowanego u nas koncertu. Z przyczyn od nas niezależnych przenosimy koncert Marcel Sabat na 10 marca na godzinę 19. Bilety zachowują ważność.

Opis

Marcel Sabat to urodzony w Kielcach absolwent wydziału aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Swoją aktorską karierę rozpoczynał na deskach działającego w Kieleckim Centrum Kultury Teatru PEGAZ.

Niezwykła popularność zdobył filmową rolą Tadeusza Zawadzkiego, „Zośki”, w filmie „Kamienie na szaniec” Roberta Glińskiego. Pojawił się też na planie w innych znaczących filmach ostatnich kilku lat, m.in. „Nieulotne”, „Za niebieskimi drzwiami”, „Kamerdyner” czy „Czarny Mercedes” Janusza Majewskiego.

Sabat znany jest także z występów w telewizji. W szczególności z udziału w serialach „M jak miłość”, „Ślad”, czy „Odwróceni. Ojcowie i córki” czy obecnie „Papiery na szczęście”. Aktor wystąpił także w popularnym show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Koncert Marcela Sabata to mieszanka dobrej muzyki i aktorstwa. Na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury usłyszymy w wykonaniu Marcela artystów takich jak: Serge Gainsbourg, Władimir Wysocki, Amanda Lear, Stromae, Edmund Fetting i wielu innych!

Usłyszymy również kilka utworów z własnego repertuaru Marcela Sabata a na scenie oprócz Aktora zobaczymy wyśmienitego pianistę Andrzeja Perkmana.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.