Grafika. Plakat Salonu Kobiet. Na różowym tle po lewej stronie duże zdjęcie uśmiechniętego krótko obciętego szczupłego mężczyzny z tatuarzami na szyi i dłoni. To Gość spotkania Marcin Józefaciuk. Na dole napis 19 listopada 2023, godz. 17. Galeria Sztuki Współczesnej Winda, Kieleckie Centrum Kultury. Bilety 20 zł.

Marcin Józefaciuk- pasjonat nauczania i przyjaciel młodzieży. Mówi o sobie „łodzian”, jest nauczycielem, dyrektorem szkoły, społecznikiem, ultramaratończykiem.

Marcin Józefaciuk prowadził program „Nastolatki rządzą kasą” w TVN. Nazywają go także „dyrektorem z tatuażami”. Anglista, który został wieloprzedmiotowcem, bo gdy w szkole zabrakło nauczycieli, sam zaczął uczyć 7 dodatkowych przedmiotów. Mówi nie tylko po angielsku, ale też niemiecku i ukraińsku, a nawet dogaduje się po japońsku. Jest pasjonatem japońskiej mangi. Rekordzista Guinnessa w biegu na bieżni w 7 dni, wykładowca metodyki, mistrz Reiki, mistrz konchowania, magister metafizyki, działacz charytatywny. W październiku został wybrany posłem na Sejm RP X kadencji.

Chcesz zobaczyć, kto gościł w Salonie Kobiet? Zajrzyj tutaj

Oficjalny profil gościa Salonu Kobiet

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.