Grafika. Plakat spektaklu Niepamięć. Na górze pięć portretowych zdjęć aktorów: dwóch ciemnowłosych kobiet i trzech mężczyzn. W centralnej części ogromny napis niepamięć. Poniżej 29 maja godz. 19. Duża Scena KCK. Bilety 70/80/90/100 zł.

Komunikat

Uwaga, uwaga! Dla wszystkich niezdecydowanych, spóźnionych i kompletnie zagubionych, co kupić mamie na prezent ❤️?z okazji Dnia Matki. ?? Ogłaszamy PROMOCJĘ i to przez duże P❗❗Tylko 2⃣6⃣maja na? spektakl NIEPAMIĘĆ | spektakl komediowy | Kielce | 29 maja 2022 i na ?koncert WŁODEK PAWLIK „BACZYŃSKI 100” | Kielce | 3 czerwca 2021 kupicie bilety z 5⃣0⃣ proc. zniżką. Obowiązują zarówno na stronach internetowych kupbilecik.pl oraz kck.bilety24.pl (wybierając wariant cenowy „2w1”) jak i w naszej kasie, czynnej tego dnia od godz. 15 do 17. Na pewno zdążycie ? A mamy zapamiętają Wasz piękny ?prezent na długo ????

Opis

Zapraszamy na przewrotną, pełną błyskotliwych dialogów komedię najmodniejszego polskiego dramaturga współczesnego: Marka Modzelewskiego. To zaskakująca, trzymająca w napięciu historia o relacjach międzyludzkich, zaufaniu i rachunku, jaki życie wystawi każdemu prędzej, czy później.

Mamy oto modną restaurację, w eleganckiej sali dla Vipów pierwszy raz po wielu latach spotykają się byli małżonkowie – Marcin i Agnieszka (świetne role Krzysztof Czeczot i Magdaleny Kumorek). Marcin jest popularnym aktorem i zjawia się w knajpie z piękną drugą żoną, Agatą (znakomita Karolina Gorczyca), a Agnieszka, ucząca w szkole muzyki, z dużo młodszym od siebie partnerem, powiedzmy, że prawnikiem – Kamilem (uroczy Marcin Korcz). Piątą postacią dramatu, pozornie drugoplanową, jest kelner (bardzo dobry Krystian  Pesta). Cóż, na początku ich rozmowa nie będzie się kleić, ale wkrótce stanie się jasne, dlaczego Agnieszka nalegała na spotkanie z byłym mężem.

Obsada

Agata – Karolina GORCZYCA
Agnieszka – Magdalena KUMOREK
Marcin –  Krzysztof CZECZOT
Kamil – Marcin KORCZ
Kornel – Krystian PESTA

Scenariusz – Marek MODZELEWSKI
Reżyseria i opracowanie muzyczne – Piotr RATAJCZAK
Scenografia i reżyseria świateł – Marcin Chlanda
Kostiumy – Monika ULAŃSKA/Grupa Mixer
Choreografia i ruch sceniczny – Arkadiusz Buszko

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.