Grafika. Plakat spektaklu. Na białym tle po prawej stronie stojąca książka w czarnej oprawie. Na brzegu książki w pionie nadrukowana biało-czarna klawiatura. Po lewej stronie napis: Pani Pylińska i sekret Chopina. przełożył Jan Nowak, reżyseria Robert Gliński, występują: Joanna Żółkowska, Paulina Holtz i Kacper Kuszewski, Poniżej data: 19 maja godz. 18. Duża Scena KCK. Na dole napis: bilety 70 i 80 zł.

Zapraszamy Państwa na czarującą podróż do pięknego i zachwycającego Paryża! Młody Eryk uczy się grać na fortepianie utwory Chopina pod okiem wyjątkowej nauczycielki – Profesor Pylińskiej. Będzie sympatycznie, lekko, wzruszająco i z wdziękiem.

PANI PYLIŃSKA I SEKRET CHOPINA

19 maja – godz. 18:00

Duża Scena im. Wiesława Gołasa

Spektakl, który na długo pozostanie w Twojej pamięci. To nie tylko przedstawienie, to prawdziwe doświadczenie oparte na autobiograficznej powieści Erica-Emmanuela Schmitta, autora bestsellerowej powieści „Oskar i pani Róża”.

Spektakl jest piękną historią młodego studenta, który trafia przypadkiem do dziwnej Pani Pylińskiej, polskiej emigrantki w Paryżu. Dzięki niej Eryk odkrywa sens życia i prawdziwą miłość. Ich relacja jest pełna ciepła, humoru i wzruszeń. Fascynująca jest także historia Eryka i Aimée – delikatny romans, prawdziwa przyjaźń i finalnie doświadczenie straty.

Historia wzruszająca o sprawach bliskich każdemu widzowi, czyli rzecz o miłości, dorastaniu, stracie i poszukiwaniu drogi. Aktorzy stworzyli żywe, prawdziwe postacie, dzięki ich grze poddać się można niezaprzeczalnemu urokowi przedstawienia.

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, to koniecznie musisz to zobaczyć!

Obsada: 

Joanna Żółkowska 

Paulina Holtz

Kacper Kuszewski 

utwory Fryderyka Chopina i Ferenca Liszta gra Lena Ledoff

Autor: Éric-Emmanuel Schmitt

Przekład: Jan Nowak 

Reżyseria: Robert Gliński 

Scenografia i kostiumy: Tatiana Kwiatkowska 

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.