Grafika. Zdjęcie koncertu. Na granatowym tle beżowy płaski kształt pionowo ustawionej gitary. Na fole sylwetki wieżowców i kieleckiego dworca autobusowego. Na gitarze napis: Dżem. 45. urodziny. Wokal": Sebastian Riedel. Poniżej data: 28 września, amfiteatr Kadzielnia.

To już druga odsłona festiwalu która odbędzie się na terenie Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach 28 września, skierowana jest do miłośników nieco cięższych brzmień, dla których Kadzielnia wydaje się miejscem idealnym. Były kamieniołom tworzy wyjątkową scenerię i doskonale wpisuje się w koncepcję festiwalu rockowego. Amfiteatr Kadzielnia dysponujący jedną z największych 'otwartych’ scen jest jednocześnie jednym z piękniejszych obiektów tego typu w Polsce i na Świecie. Ogromny potencjał obiektu sprawił, że Organizatorzy PGS Rock Festival postanowili uczynić z tego wydarzenia cykliczny punkt na mapie wydarzeń kulturalnych w Polsce.
Gwiazdą wieczoru w tegorocznej edycji będzie kultowy zespół DŻEM – prawdziwa 'Polska Legenda Rocka’, ich dorobek artystyczny jest ogromny, a przeboje zna cała Polska.

W tym roku kielecka scena amfiteatru ugości:

18:00  BLUE BOTTLE
19:00  HLA4transplant
20:00  Dżem

Otwarcie bram 17.00

Serdecznie zapraszamy

Organizatorem PGS Rock Festiwal 2 jest Agencja JUST FOR MUSIC