Data publikacji: 09 VII 2022
Zdjęcie. Tabliczka ze wskazówką z gry Twister. Dookoła dzieci, siedzące na ceracie z kolorowymi kropkami. Tabliczkę trzyma strażniczka miejska.

Jest sobota, jest robota. A tak naprawdę piknik. Dziś zamiast zajęć mieliśmy dużo zabaw na świeżym powietrzu. Graliśmy w Pawła i Gawła, Mamo, Mamo, ile kroków mam do ciebie, minikręgle, badmintona, a nawet piłkę nożną. Ostra rywalizacja toczyła się przy stolikach z cymbergajem, przy torze do gry w kapsle. Mieliśmy też gości. Pani Kamila ze Straży Miejskiej w Kielcach zadawała nam masę pytań dotyczących bezpieczeństwa na drogach. Dzięki Wodociągom Kieleckim Sp. z o.o. i Radiu Kielce mieliśmy kubki i inne gadżety. Pan Przemek z Muzeum Zabawek i Zabawy wyjaśniał nam zasady gier. Dodatkowo była pizza i masa szarlotek, bo pan Michał Olszewski powiedział, że takie ciasto lubi najbardziej. To był naprawdę udany, szarlotkowo-piknikowy dzień. Kolejna relacja już w poniedziałek. Jutro odpoczywamy.

Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, realizowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.