Data publikacji: 28 XI 2021

Przyjechałeś na koncert, spektakl do Kieleckiego Centrum Kultury i nie chcesz stać w kolejce, by zapłacić w automacie za parking? Wykup wcześniej jednorazowy bilet okazjonalny wyjazdowy!

Bilet kosztuje 10 zł i umożliwia wyjazd auta z parkingu po odbywających się w budynku Kieleckiego Centrum Kultury w godzinach 18-22. Bilet można zakupić w dowolnym dniu, o dowolnej godzinie, w kasie automatycznej znajdującej się na parkingu przy KCK.

– Testujemy to rozwiązanie po konsultacjach z najemcą parkingu przy KCK. Goście imprez skarżyli się na długie kolejki do automatu biletowego, w którym należy uiścić opłatę za parking  – wyjaśnia dyrektor Kieleckiego Centrum Kultury Augustyna Nowacka .I dodaje: – Bilet okazjonalny pozwala opuścić teren parkingu natychmiast po wyjściu z imprezy, więc warto wcześniej go kupić. Na przykład wtedy, gdy przychodzimy do KCK po bilety na wybrane przez nas wydarzenia lub po prostu przed imprezą – zachęca dyrektor KCK. 

By kupić bilet, wystarczy w automacie wcisnąć przycisk znajdujący się w dolnej lewej części wyświetlacza „Bilet Okazjonalny”, zapłacić 10 zł i odebrać bilet wyjazdowy.

Uwaga! Z biletu można skorzystać tylko w dniu, w którym w Kieleckim Centrum Kultury odbywają się imprezy i tylko w godz. 18-22.

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem takiego biletu, po imprezie wsiadasz do samochodu a przy bramkach wyjazdowych skanujesz kod z biletu okazjonalnego. Tym samym bilet wjazdowy, który odebrałeś przy szlabanie, wjeżdżając na parking, traci swoją ważność.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.