Data publikacji: 25 X 2023
Grafika. Plakat koncertu podsłuchy 004. 26 października godz. 20. KCK Mała Scena

Wszystkie bilety i wejściówki na koncert Podsłuchy 004 wyprzedane. Kto wystąpi na scenie? Jak zwykle to niespodzianka dla fanów dobrej muzyki i jeszcze lepszej atmosfery podczas koncertów.

Kogo tym razem zaproszono do Kieleckiego Centrum Kultury? Do tej pory mieliśmy okazję poznać naprawdę zacne grono muzyków. Wystąpili już: Jucho, Skubas i Dawid Tyszkowski.

Mała prośba do widzów: nie dopytujcie, kto wystąpi. I tak Wam nic nie powiemy. Poza tym, że Podsłuchy 004 to szansa na wyjątkową muzykę podaną w doskonałej, roślinnej scenografii. Ciepłe i bezpieczne miejsce, by delektować się herbatą i dźwiękami utworów skomponowanych i wykonanych na żywo. Kto był już na Podsłuchach, wie jak jest. Kto nie był, powinien spróbować. Serdecznie zapraszamy.

Podsłuchy 004 już 26 października o godz. 20 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Niestety, nie można już kupić biletów.

Chcesz wiedzieć więcej, oto link do wydarzenia.

Partner projektu Salony muzyczne Riff

Ci którym się nie udało zdobyć biletów na czwarty tajemniczy koncert, powinni już się szykować na kolejny. Podsłuchy 005 odbędą się 30 listopada.

Bilety kupicie tutaj.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.