Grafika. Plakat koncertu. Na czarnym tle po lewej stronie napis podsłuchy. Poniżej numer 010. Dookoła różowe wizerunki świerszczy. Po prawej stronie napisy: koncert w ciemno 16 kwietnia , godz. 20. KCK/Duża Scena. Bilety 50 zł.

Kieleckie Centrum Kultury prezentuje Podsłuchy:

Wyobraź sobie przestrzeń, która sprawia że czujesz się bezpiecznie, komfortowo. Z głośnika rozbrzmiewa Twoja ulubiona piosenka, a dłoń rozgrzewa kubek ciepłej herbaty. Tym właśnie są „Podsłuchy”. Cykl wydarzeń, które dzięki nietuzinkowej scenografii, harmonii dźwięku ze światłem, poczucia bliskości, jaką zapewni oglądanie artysty będącego na wyciągniecie ręki, zamienią Dużą Scenę KCK w bezpieczną, muzyczną przystań. Brzmi tajemniczo? Robi się jeszcze ciekawiej, gdy jedyne czego możesz być pewien, to miejsce i czas wydarzenia. Artysta, którego zobaczysz na scenie, pozostaje zagadką, aż do rozpoczęcia koncertu. Stań się częścią elitarnej grupy „podsłuchujących” i odkryj tajemnicę kolejnego artysty już 16 kwietnia o 20:00. Widzimy się na Dużej Scenie KCK.

Wodociągi Kieleckie nowym partnerem koncertów w ciemno! Jest nam niezmiernie miło, że zyskaliśmy mecenasa kultury, który tak jak my stawia na jakość i kreatywność, a przede wszystkim docenia muzykę z wysokiej półki. Dziękujemy i witamy w Podsłuchowej rodzinie!

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.