Grafika. Plakat koncertu "Podsłuchy". Na cieniowanym, zielono-brązowym tle duży biały napis: koncert w ciemno. Podsłuchy. Obok liczba 011. Po lewej stronir data: 25 kwietnia godz. 20. KCK Duża Scena. Bilety 50 zł.

Kieleckie Centrum Kultury prezentuje Podsłuchy:

Wyobraź sobie przestrzeń, która sprawia że czujesz się bezpiecznie, komfortowo. Z głośnika rozbrzmiewa Twoja ulubiona piosenka, a dłoń rozgrzewa kubek ciepłej herbaty. Tym właśnie są „Podsłuchy”. Cykl wydarzeń, które dzięki nietuzinkowej scenografii, harmonii dźwięku ze światłem, poczucia bliskości, jaką zapewni oglądanie artysty będącego na wyciągniecie ręki, zamienią Dużą Scenę KCK w bezpieczną, muzyczną przystań. Brzmi tajemniczo? Robi się jeszcze ciekawiej, gdy jedyne czego możesz być pewien, to miejsce i czas wydarzenia. Artysta, którego zobaczysz na scenie, pozostaje zagadką, aż do rozpoczęcia koncertu. Stań się częścią elitarnej grupy „podsłuchujących” i odkryj tajemnicę kolejnego artysty już 25 maja o 20:00. Widzimy się na Dużej Scenie KCK.

Więcej o podsłuchach przeczytacie tutaj. Facebook projektu

Wodociągi Kieleckie nowym partnerem koncertów w ciemno! Jest nam niezmiernie miło, że zyskaliśmy mecenasa kultury, który tak jak my stawia na jakość i kreatywność, a przede wszystkim docenia muzykę z wysokiej półki. Dziękujemy i witamy w Podsłuchowej rodzinie!