Wielki powrót na scenę! Po kilku latach przerwy Poluzjanci ruszyli w marcu tego roku w trasę koncertową. Jesienny cykl koncertów rozpoczną na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Od zawsze ich koncerty stanowiły wyjątkową jakość – mieszankę genialnego grania z niezwykłą sceniczną zabawą, energię zmienioną w dźwięki i śpiew. Tak jest i teraz – a dodatkowo koncerty Poluzjantów okraszone są sceniczną dojrzałością pozwalającą do maksimum wykorzystać możliwości i zespołu i sceny.

A że Poluzjanci znajdują się w wyśmienitej muzycznej formie, a nasza scena Kieleckiego Centrum Kultury jest jedną z największych w Polsce, to czeka nas jedno z największych koncertowych wydarzeń tego roku!

Musicie być z nami!

Poluzjanci to zespół założony w 1995 roku przez studentów Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach: Kubę Badacha (śpiew), Piotra Żaczka (gitara basowa), Przemysława Maciołka (gitara), Roberta Lutego (perkusja) i Tomka Szymusia (klawisze). Teksty pisał Janusz Onufrowicz. W 2000 roku wydali pierwszą płytę „Tak po prostu”. Dziesięć lat później ukazała się „Druga płyta”, a w 2011 roku kolejna – „Trzy metry ponad ziemią”. W 2015 roku zmarł Przemysław Maciołek i jego miejsce zajął Łukasz Belcyr. Odszedł również z zespołu Tomasz Szymuś, a skład uzupełnili klawiszowcy Grzegorz Jabłoński i Marcin „Mały” Górny. Zespół gra muzykę od funky do jazz rocka.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.