Data publikacji: 21 I 2022
Zdjęcie. Puszka 30 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod nim trzy różowe wejściówki na Salon Kobiet z Andrzejem Piasecznym.

Dostępne są jeszcze bilety-cegiełki na spotkanie z Andrzejem Piasecznym. Cały dochód z tego Salonu kobiet zostanie przekazany do sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W Galerii Sztuki Współczesnej „Winda” z artystą o miłości, wierze, kobietach, rodzinie, tolerancji a także o największej pasji, muzyce, rozmawiać będzie Aleksandra Bielecka. W maju 2021 roku pojawiła się nowa płyta artysty „50/50” z utworami skomponowanymi i wyprodukowanymi przez mistrzów polskiej sceny. Ostatnia niedziela stycznia to również finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dlatego przy wejściu znajdować się będzie puszka WOŚP. Liczymy na Państwa obecność i wsparcie. Zapraszamy!

Grafika. Plakat salonu kobiet. Na różowym tle zdjęcie uśmiechniętego mężczyzny z kilkudniowym zarostem i krótkimi, zwichrowanymi włosami. To Andrzej Piaseczny. Pod zdjęciem napis: 30 stycznia 2022 godz. 17. Galeria Sztuki Współczesnej Winda KCK. Wejściówki - cegiełki WOŚP do nabycia w kasie KCK.


Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.