Studio Pantomimy „Praca w toku” zaprasza na zajęcia

Ruch, gest, zero słów, doskonała zabawa. Pierwsza w mieście grupa pantomimy „Praca w Toku” w Kieleckim Centrum Kultury wkracza w kolejny sezon artystyczny.. Zapraszamy nowych i młodych uczestników, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tej innej formie teatru „bez gadania”.

Na zajęciach Studia Pantomimy „Praca w toku” dzieciaki i młodzież szukają sposobów wypowiadania się poprzez ciało, uczą się elementów klaunady, trenujemy moon walk – chód Michaela Jacksona, tworzą spektakle i etiudy z wykorzystaniem rekwizytów, scenografii i muzyki. Wszystko to w zabawowej formie, dzięki prowadzącej zajęcia Ewie Lubacz, która działała w Lubelskim Teatrze Pantomimy oraz ukończyła School of Modern Mime (w 2015 i 2019 roku) w Warszawskim Centrum Pantomimy.

Na co dzień Ewa Lubacz jest aktorką Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach, pedagogiem teatru, reżyserem i animatorem kultury. Ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć teatralnych w wielu świętokrzyskich instytucjach kultury. Założycielka grupy teatralnej „TworzyMy” przy Teatrze „Kubuś”. Dziesięciokrotnie prowadziła warsztaty teatralne w programie Lato w Teatrze (w teatrze Kubuś, Europejskim Centrum Bajki i Kieleckim Centrum Kultury).

Pierwsze zajęcia już 11 września na Małej Scenie KCK o godz. 16. Zapraszamy dzieci od 7 lat. Godzinne zajęcia będą odbywać się co tydzień o tej samej porze. Kosztować będą 60 zł miesięcznie. Chcesz dołączyć do Studia Pantomimy „Praca w toku” Przyjdź na pokazowe zajęcia (bezpłatne)!

Możesz też do nas napisać: edukacja@kck.com.pl lub zadzwonić, tel. 506-794-744 lub 888-412-356.

Najlepsi uczestnicy tych zajęć trafią do działającego już od trzech lat Studia Pantomimy „Praca w toku”, który ma na koncie m.in. liczne pokazy programu składającego się z etiud (w tym na dziedzińcu Muzeum Zabawek i Zabawy podczas tegorocznej Białej Nocy) oraz pełnowymiarowy spektakl „Miasteczko”. Grupa zaawansowana spotykać się będzie co poniedziałek w godz. 17-19. 

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.