Grafika. Plakat recitalu Marcina Dańca. Po lewej stronie zdjęcie uśmiechniętego łysego mężczyzny z wąsem. To Marcin Daniec. Po po prawej na kremowym tle niebieski napis: Kochane Kielcu - Niu-Nie, zapraszam. Poniżej czarne litery: Recital Marcina Dańca, 21pażdziernika 022, godz. 19 Kieleckie Centrum Kultury.

Marcin Daniec to jeden z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu, od 40 lat bawi publiczność. Na scenie od zawsze wierny jest swoim zasadom: nie przeklina, nie opowiada się po żadnej ze stron. Pozytywnie podchodzi do życia. Nie sposób odmówić mu poczucia humoru i energii. Nie żartuje z  nieuleczalnych chorób, natomiast na reszcie tematów nie zostawia suchej nitki. Ale też nie szarżuje i macha ,,maczugą,, na prawo i lewo. To zawsze pastisz w białych rękawiczkach. I, jak do tej pory,  jeszcze nikt nie obraził się na jego żarty. Artysta jest obiektywny i neutralny. Na jego występach platformiarze, pisiory, lewarki, pesele, razem, osobno i nowocześni są traktowani sprawiedliwie.

Podczas Świętokrzyskiej Biesiady Kabaretowej w czerwcu br w Amfiteatrze na Kadzielni, Marcin Daniec pięciokrotnie bisował i został nagrodzony długimi owacjami na stojąco od kieleckiej publiczności. Tymi owacjami  bardzo się wzruszył.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.