Grafika. Plakat recitalu. Zdjęcie starszej blondynki w okularach ubranej w ciemną sukienkę. Kobieta śpiewa do mikrofonu. W tle duży zielony kwiat doniczkowy. Na zdjęciu napis: "Uwierz", recital Stanisławy Celińskiej z udziałem pianisty i kompozytora Tomasza Bajerskiego. W górnym prawym rogu data: 1 października godz. 18. Mała Scena KCK. W prawym dolnym rogu: Bilety 80 i 100 zł.

W programie – 12 premierowych piosenek z tekstami Artystki i z muzyką Tomasza Bajerskiego. Piosenki opowiadają w sposób niebanalny o życiu, miłości, troskach, które w każdej z tych sytuacji występują. Przeplatane są też osobnymi komentarzami Stanisławy Celińskiej, co dodaje klimatu oraz pozwala przybrać recitalowi formę intymnej rozmowy z Publicznością.

Stanisława Celińska na scenie jest już 55 lat, z Tomaszem Bajerskim współpracuje od 40 lat – stanowią więc bardzo zgrany i dobrany duet artystyczny aktorki i muzyka. Wspaniale się rozumieją emocjonalnie i artystycznie. Razem stworzyli wiele projektów artystycznych jak np. Księga Hioba / w tłumaczeniu Czesława Miłosza.