Data publikacji: 31 V 2022
Grafika. Plakat Lata w Teatrze. Plakat podzielony na dwie części w poziomie. Górna jest czarna, dolna pomarańczowa. Na czarnej napis: Kieleckie Centrum Kultury zaprasza na bezpłatne półkolonie Raz, Dwa, Trzy, wygrywamy my. Na pomarańczowym kolorze duże logo Lata w teatrze. Obok czarne daty: 4-17 lipca, poniedziałek-sobota, godz. 9-15. Rekrutacja. Jeśli masz 8-13 lat - dołącz do nas! Na Twoją pracę konkursową czekamy do 10 czerwca. W lewym rogu grafika śmiesznego człowieczka w kąpielowych majtkach i bejsbolówce na głowie. Człowieczek ma w pasie założone dmuchane koło w biało-pomarańczowe paski. Ręce i głowę ma przyczepione do sznurków, jakby był marionetką.

Będziemy grać, bawić się, poszukiwać rozwiązań, malować i rzeźbić i świetnie bawić przez 6 godzin dziennie!  „Lato w Teatrze” w Kieleckim Centrum Kultury startuje 4 lipca, potra do 17 lipca (łącznie z sobotami),, a od 1 czerwca rozpoczyna się rekrutacja.

Jeśli chcesz stać się uczestnikiem półkolonii  Lato w teatrze, masz 8-13 lat i – to niezwykle istotne –twoi rodzice  podpiszą karty zgłoszenia, regulamin, w którym m.in. deklarują Twój obowiązkowy udział w zajęciach w terminie 4-`17 lipca 2022 roku, przygotuj pracę kreatywną i przyślij ją do nas. W pracy pokaż, narysuj, napisz, nagraj, dlaczego chcesz wziąć udział w „Lecie w Teatrze” w Kieleckim Centrum Kultury.  Na prace (filmy, zdjęcia, listy, obrazki, inne prace plastyczne) czekamy od 1 do 10 czerwca. Możesz je do nas przynieść  (razem z wypełnionymi przez rodziców dokumentami), lub przysłać mailem na adres: edukacja@kck.com.pl. W przypadku pytań i wątpliwości, zadzwoń do nas, tel. 888-412-356. Listę dzieci zakwalifikowanych na zajęcia ogłosimy 15 czerwca.

Półkolonie z teatrem i sztuką odbywać się będą pod hasłem „Raz, dwa, trzy, wygrywamy my!”. Będziemy bazować na dziecięcych grach i wyliczankach, poszukamy podobieństw i różnic między naszymi grami, a grami dzieci innych narodowości.  Zajrzymy także do Muzeum Zabawek i Zabawy. Zajęcia poprowadzą edukatorki Kieleckiego Centrum Kultury (Daria Maroń-Ptak i Agnieszka Kozłowska-Piasta) oraz aktorzy Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” (Agata Sobota, Ewa Lubacz i Michał Olszewski), który jest partnerem projektu.

Dokumenty:

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.