Grafika. Plakat Salonu Kobiet. Na różowym tle zdjęcie pięknej brunetki z włosami do ramion i na czerwono umalowanymi ustami. To aktorka Dagmara Domińczyk. Poniżej daty: 8 października 2023 godz. 17 Galeria Sztuki Współczesnej "Winda" KCK. Bilety 20 zł.

Znakomita aktorka, pisarka, absolwentka prestiżowej szkoły teatralnej Carnegie Mellon University. Rodowita kielczanka. Miała 7 lat gdy wraz z Rodziną  musiała opuścić Polskę i zamieszkała w Nowym Jorku. Od ponad dwudziestu lat występuje w licznych sztukach na Broadwayu, w filmach i telewizji u boku takich aktorów jak Salma Hayek, Jennifer Aniston, Marion Cotillard, Rutger Hauer i Joaquin Phoenix. Ostatnio można ją zobaczyć w doskonałych produkcjach filmowych: Priscilla, The Immigrant, Higher Ground czy serialach: Miasto jest nasze, Boardwalk Empire, Hello, Tomorrow!

Zagrała też w Sukcesji, uznanym jako jeden z najlepszych seriali ostatnich lat, oraz w nominowanym do Oskarów filmie Córka. Z pełnym oddaniem realizuje swoje pasje: aktorstwo, życie twórcze naznaczone pogłębionymi, autentycznymi  relacjami  z innymi ludźmi, życie rodzinne, a przede wszystkim wychowywanie dwóch Synów.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.