Grafika. Plakat Salonu Kobiet. Po lewej stronie zdjęcie uśmiechniętej blondynki ze stetoskopem na głowie. To Neonatolka, Aleksandra Gładyś-Jakubczyk. Po prawej napis: Salon Kobiet. Poniżej data: 26 czerwca 2022 godz. 17. Galeria Sztuki Współczesnej Winda. Bilety 20 zł.

Pracuje w Klinice Neonatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Jej ogromną pasją zawodową jest laktacja, realizuje swoje zamiłowanie jako Certyfikowana Doradczyni Laktacyjna.

Pani doktor prowadzi bloga – neonatolka.pl. Prężnie działa w mediach społecznościowych, gdzie odpowiada na pytania zatroskanych mam. Mówi, że jej najważniejszą rolą życiową jest bycie mamą dwóch najwspanialszych chłopaków na świecie: Maćka oraz Olka, który urodził się z zespołem Downa.

Doktor Ola Gładyś-Jakubczyk jest prezesem „Fundacji Kochaj mnie… Po Prostu”, wspierającej dzieci wymagające wielospecjalistycznej opieki medycznej. Organizacja tworzy kampanie społeczne – uwrażliwiając społeczeństwo i obalając szkodliwe stereotypy.

Zapraszamy na rozmowę o wyzwaniach macierzyństwa, pracy która stała się pasją i nieskończonej miłości, która dodaje skrzydeł.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.