Grafika. Salon KOBIET MIEJSCE DOBREJ ROZMOWY Lidia POPIEL. PROWADZENIE Magdalena FUDALA 24 kwietnia 2022 godz. 17. Galeria Sztuki Współczesnej WINDA Kieleckie Centrum Kultury Bilety: 20zł Bilety: :kck.bilety24.pl”. Na różowym tle zdjęcie szczupłej kobiety o spiętych z tyłu włosach. Kobieta ma na sobie czarną koszulę. To Lidia popiel. W lewym dolnym rogu wycięte w kółko zdjęcie prowadzącej Magdaleny. Fudali.

Fotografka, dziennikarka, modelka. Wykładowczyni w Warszawskiej Szkole Filmowej. Fotografią zajmuje się od 1984 roku. Jej zdjęcia znalazły się w magazynach „Zwierciadło”, „Pani”, „Sukces”, w reklamach i na okładkach płyt np.. Lady Pank. Portrecistka Czesława Niemena, Krzysztofa Pendereckiego, Agaty Kuleszy  Bogusława Lindy i wielu innych gwiazd.

Prowadzi warsztaty fotograficzne, jest jurorką konkursów foto oraz Konkursu dla młodych projektantów OFF Fashion w Kielcach.
Redaktor naczelna fineLIFE.pl i PhotoCulture.pl (od 2017), Ambasadorka Polskiego Bursztynu i jedna z najbardziej wpływowych kobiet na liście magazyny Home&Market.