Grafika. Plakat Salonu Kobiet. Na różowym tle po lewej stronie zdjęcie uśmiechniętej kobiet średnim wieku o kasztanowych włosach. To wokalistka Urszula Dudziak. Na dole data: 3 marca godz. 17.

Obdarzona niespotykaną skalą głosu wokalistka i kompozytorka jazzowa, uznana za jedną z najlepszych na świecie. Występowała i nagrywała wspólnie z Krzysztofem  Komedą, Bobby^m McFerrin’em, Herbiem Hancockiem, Niną Simone i Stingiem. Koncertowała niemalże w całej  Europie oraz w Azji i obu Amerykach, w tym w słynnej nowojorskiej Carnegie Hall oraz podczas Newport Jazz Festival.

 Posiada w sobie niezmierzone pokłady optymizmu, którym obdarza wszystkich dokoła.Jej energia to prawdziwa supermoc, którą zagrzewa inne kobiety do działania – bez względu na wiek i profesję. Pokazuje, jak czerpać z życia pełnymi garściami. Gra w tenisa, prowadzi traktor, buduje dom, koncertuje, robi spotkania „Power Speech”, Napisała, 2 książki „Wyśpiewam Wam Wszystko” i „Wyśpiewam Wam Więcej”. Jest  youtuberką, która aktywnie prowadzi swojego Vloga.