Grafika. W centralnej części zdjęcie przystojnego mężczyzny o ciemnych włosach i brodzie. Mężczyzna jest ubrany w czarny golf. Po lewej stronie zdjęcia napis: Sławomir Uniatowski. Koncert na Dzień Matki. Po prawej stronie data: 26 maja godz. 18. Duża Scena KCK.

Sławek Uniatowski zaśpiewa z okazji Dnia Matki. Zadbaj o najlepszy prezent już dziś!

O Sławku:

Od najmłodszych lat rozwijał umiejętność muzyczne , grając na instrumentach klawiszowych. Szybko zainteresował się jazzem, co z kolei zapoczątkowało jego karierę wokalną. Śpiewa barytonem, jest kompozytorem, autorem tekstów i multiinstrumentalistą.

Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek. Współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.

Wiosną 2005 roku wziął udział w czwartym sezonie talent show „Idol” w telewizji Polsat. Dotarł do finału, a ostatecznie zajął drugie miejsce. W tym samym roku, wraz z Marylą Rodowicz, nagrał utwór „Będzie to, co musi być”, wydany na jej płycie zatytułowanej „Kochać”. W 2006 roku nagrał piosenkę „Kocham cię”, która trafiła na ścieżkę dźwiękową filmu „Ja wam pokażę”, w reżyserii Denisa Delica. W tym samym roku wystąpił, wraz ze Zbigniewem Wodeckim oraz Janem Kantym Pawluśkiewiczem, podczas 43. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.