Data publikacji: 17 III 2022
Grafika. Plakat koncertu charytatywnego Solidarni z Ukrainą. Plakat podzielony na dwie części górna jest czarna, dolna żółta. Na czarnym tle napis: Koncert charytatywny Solidarni z Ukrainą. Poniżej wbite niebiesko-żółte flagi Ukrainy.

Dołóż swoją cegiełkę i wspomóż ofiary wojny w Ukrainie. W niedzielę, 27 marca o godzinie 14.00 na Dużej Scenie KCK rozpocznie się koncert charytatywny, na który będzie można wejść po okazaniu dowodu wpłaty na podane konta Urzędu Miasta Kielce.

Swój udział w koncercie zapowiedzieli: Andrzej Piaseczny z zespołem, studenci i absolwenci z Katedry Muzyki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, wokaliści ze Studia Wokalnego „Melodia”, Kasia Lisowska, Paweł Oszywa, Maja Wojtaszek z zespołem, Wojciech Lipiński 4tet i Ola Lipińska, Kornelia Patro – Laureatka Sceny dla Ciebie (Studio piosenki „Zameczek”), Darina Krasnowecka- reprezentantka Ukrainy na 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci i „Solowej” – ukraiński zespół muzyczny.
Wstęp na koncert odbywać się będzie za okazaniem dowodu wpłaty dowolnej kwoty na konta Urzędu Miasta KIELCE:
– w PLN 36 1050 1461 1000 0024 8244 2387
– w EUR 87 1050 1461 1000 0024 8244 3021
Wszystkie środki finansowe, które trafią na wskazane wyżej konta bankowe, zostaną przeznaczone na pomoc dla obywateli z Ukrainy. Podczas koncertu prowadzona będzie przez Młodzieżową Radę Miasta Kielce zbiórka na rzecz ludności ukraińskiej. Potrzebne są przede wszystkim: koce, śpiwory, karimaty, materace, powerbanki, środki przeciwbólowe, środki opatrunkowe.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.