Grafika. Zdjęcie prezentujące dwóch mężczyzn i jedną kobietę o długich włosach. Wszyscy mają na sobie jasne marynarki. Mężczyźni stoją bokiem, kobieta przodem do obiektywu. Nad nimi niebieskie niebo. Na niebie duży różowy napis: Sorry Boys i data: 7 stycznia 2024, Kieleckie Centrum Kultury.

Sorry Boys to jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie, który udanie łączy popowe kompozycje z alternatywnymi wpływami. Od początku działalności trzon grupy stanowią: Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. Zespół wydał sześć płyt i zagrał kilka tras koncertowych, wystąpił również na najważniejszych polskich festiwalach muzycznych, m.in. na Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Olsztyn Green Festival, Jarocin Festival oraz na Męskim Graniu.

W ciągu mijających 12 miesięcy Sorry Boys zaprezentowali dwa albumy – jesienią 2022 r. ukazał się „Renesans”, nominowany do nagrody Fryderyk 2023 w kategorii ‘Album Roku Indie Pop’, z którego pochodzą przebojowe single: „Mapy gwiazd”, „Na spalonym moście” i „Fudżi”, a 21 lipca miała swoją premierę płyta „Moje serce w Warszawie”, upamiętniająca 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Krążek promuje utwór tytułowy oraz najnowszy singiel „Dzień dobry” z gościnnym udziałem Roberta Gawlińskiego.

Program najbliższych koncertów będzie oparty na utworach z dwóch ostatnich albumów: „Renesans” i „Moje serce w Warszawie”, ale „Absolutnie, absolutnie” nie zabraknie także największych przebojów Sorry Boys!

Sorry Boys online: FB: https://www.facebook.com/sorryboysmusic/
IG: https://www.instagram.com/sorryboysmusic/
YT: http://bit.ly/2obcASa
Spotify: https://spoti.fi/2YIuptd

Single Sorry Boys:
„Mapy gwiazd”, https://bit.ly/3CG3QqD
„Na spalonym moście”, http://bitly.pl/2vu1y
„Moje serce w Warszawie”, https://tiny.pl/crlgx
„Dzień dobry”, https://tiny.pl/cf6mq
„Absolutnie, Absolutnie” https://youtu.be/L_JjrcAGW4o
„Jesteś Pragnieniem” https://youtu.be/IH-AjpkwtE4

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.