Grafika. Plakat spektaklu Teatru Pegaz. Na czerwony tle po prawej stronie duży czarny stwór z dwoma białymi kłami. Po lewej napisy: Nieoswojone zwierzę, część druga w wykonaniu Teatru Pegaz. Autor i reżyseria: Andrzej Skorupski. 6 lutego 2022, godz. 19 Mała Scena KCK. Bilety 10 zł.

Sztuka opowiada o młodych ludziach, mających niepowtarzalną szansę zagrania głównych ról w drogich produkcjach filmowych. Nieświadomi pułapek drogi na szczyt sławy doświadczają, że zaistnienie w branży jest bardziej skomplikowane, niż im się wydawało, a sam talent nie jest jedynym kołem ratunkowym aktorstwa.

Kandydaci na filmowe gwiazdy przekonują się, że droga do kariery, zdawałoby się prosta, sprawdzona i czytelna, czasami okazuje się ślepą uliczką wypłukującą uczucia i prowadzącą do dewaluacji wyobrażeń o rzeczywistości. Niekiedy młody człowiek zachowuje się jak nieoswojone zwierzę, nie spodziewając się, że między marzeniem, a oczekiwaną perspektywą życia znajduje się egzystencjalna przepaść. Widzowie mają odpowiedzieć na pytanie czy spektakl proponuje zbudowanie kładki nad tą przepaścią.

Sztuka jest dynamiczna i ma dwie tematycznie łączące się ze sobą fabuły, ubarwione energetycznymi tekstami i piosenkami.

Autor sztuki i reżyseria – Andrzej Skorupski
Konsultacje aktorskie – Marcin Brykczyński
Ruch sceniczny, choreografia – Małgorzata Ziółkowska
Scenografia – Robert Pęczek
Charakteryzacja teatralna – Estera Piotrak

Występują: Emilian Bebel, Tomasz Berliński, Adam Bukowski, Julia Czekańska, Natalia Gębska, Agnieszka Janaczek, Maria Koszacka, Weronika Leszczyńska, Karolina Linowska, Weronika Makuch, Agnieszka Milcarz Kalina Pańtak, Paweł Sitkowski, Anna Skoczek, Dominik Słupiński, Angelika Szelągiewicz, Julia Wajszczuk, Agata Woch,
tancerki zespołu IMPULS.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.