Grafika. Plakat spotkania. Po prawej stronie czarno-białe zdjęcie twarzy uśmiechniętego mężczyzny z brodą. To Tomasz Sekielski. Po prawej na pomarańczowym tle napisy: Spotkanie autorskie z Tomaszem Sekielskim. 25 marca 2022 godz. 19. Mała Scena KCK. Bilety 25 i 15 zł.

Czy dziś dziennikarz może być bezstronnym obserwatorem? Czy istnieje jeszcze dziennikarstwo śledcze? Czy są tajemnice, których ujawniać nie można – a jeśli tak, to dlaczego? A także o nowych projektach i o tym, czy coś zrobiłby inaczej, będziemy rozmawiać z wyśmienitym dziennikarzem, autorem między innymi takich filmów jak „Władcy marionetek”, „Tylko nie mów nikomu” , „Zabawa w chowanego”, Tomaszem Sekielskim.

To będzie spotkanie bez tematów tabu, bez limitu pytań i na którym nic nie zostanie pozostawione bez odpowiedzi.

Tomasz Sekielski – Współtworzył i prowadził wiele popularnych programów telewizyjnych m.in. Fakty, Prześwietlenie, Teraz my!, Czarno na białym i Po prostu. Jest też twórcą filmów dokumentalnych. Za swą pracę otrzymał najważniejsze polskie nagrody dziennikarskie i telewizyjne, w tym Telekamery, Wiktora, tytuł dziennikarza roku Grand Press i dwie nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego. Jest pierwszym Polakiem, który został umieszczony na prestiżowej liście „The Bloomberg 50. The people who define 2019”. Ma też na swoim koncie kilka książek – między innymi bestsellerową trylogię „Sejf”.