Grafika koncertu. Z lewej strony na białym tle schematyczny portret żołnierza w granatowym mundurze grającego na puzonie. Obok czerwone litery: Topside Band. Zespól Orkiestry Dętej Marynarki Wojennej USA". Pod spodem: data: 20 czerwca 2023 roku, godz. 19. Scena Letnia KCK. Wstęp wolny.. W górnej części grafiki logotypy: herb kielc, logo KCK, logo Kielce Europejska Stolic Kultury oraz trzy okrągłe United State Mision, United States Consulate General Krakow i Naval Forces UEurope and Africa Band.i

Orkiestra Sił Marynarki Wojennej USA w Europie i Afryce, stacjonujących we Włoszech, w Neapolu, przedstawia: Topside – dynamiczną orkiestrę dętą z repertuarem w stylu Nowego Orleanu!

Topside koncertuje w Europie i Afryce przez 80-100 dni w roku, dzieląc się miłością do tradycyjnego jazzu, nowoczesnego popu, dodając do programów koncertowych również popularne i cenione, lokalne przeboje.

Od tętniących życiem ulic Neapolu i innych europejskich miast, po odległe zakątki Afryki, Topside za każdym razem hipnotyzuje różnorodną publiczność na całym świecie przynosząc radość słuchaczom. Dynamiczny repertuar gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Harmonijne melodie i żywiołowe rytmy tworzą uniwersalny język, który jednoczy melomanów z różnych środowisk i kultur. Niezależnie od tego, czy koncerty odbywają się w ramach renomowanych festiwali muzycznych, czy są to kameralne spotkania, zaangażowanie członków zespołu Topside w grę na najwyższym poziomie jest priorytetem.

Zapraszaja widownię do wspólnych podróży muzycznych, złapania uśmiechu i dobrych emocji, tak bardzo potrzebnych chwil zwłaszcza w trudnych czasach. I do rozmów po koncertach – najważniejsze są przecież więzy międzyludzkie.

Zespół Topside ostatni raz w Polsce występowł kilka lat temu, w Kielcach i Krakowie, pozyskując fanów i w ten muzyczny sposób podkreślając więzi łączące Polskę i USA.

Ostatnia trasa koncertowa zawiodła zespół do odległych zakątków Nigerii, Gabonu i Ghany oraz do Litwy.

Darmowy wyjazd z parkingu dla widowni uczestniczącej w wydarzeniach organizowanych na dużej scenie KCK:

Wyjazd po tych godzinach płatny na podstawie biletu wjazdowego.